В кожній дитині живе маленький художник. Заняття на відділі образотворчого мистецтва Школи мистецтв №1м. Херсона  допоможуть розвинути  естетичний смак дитини, художнє сприйняття оточуючого світу, просторове мислення та фантазію. Але головним є те, що заняття сприятимуть всебічному гармонійному розвитку маленької особистості.  Навчальний процес здійснюється відповідно до  програм та рекомендацій Державного методичного центра навчальних закладів культури і мистецтв Міністерства культури  України.

 

    На відділенні викладаються такі предмети: малюнок, живопис, скульптура, декоративно-прикладне мистецтво та історія мистецтв. Дітей навчають малювати не тільки кольоровими олівцями, фломастерами, гуашшю; поряд з традиційними техніками малювання,  навчають і таким, як:

 

За останні  роки учні відділення ОТМ перемагали та брали  участь в таких конкурсах:

 

     -    Міжнародний конкурс «Невська палітра» м. Санкт – Петербург; ІІІ Міжнародний конкурс юних художників «Земля і люди: вчора, сьогодні і завтра»  республіка Білорусь; конкурс ексклюзивних ялинок  «Новорічний хоровод» в рамках I Всеукраїнського фестивалю «Зоряне намисто»;о бласний конкурс «Херсонський Первоцвіт»; Доброю традицією став відкритий шкільний конкурс новорічної іграшки "Зроби собі світо!" в рамках благодійної Всеукраїнської  акції "Святий Миколай мандрує  Україною".  Діти Херсону віком від 5до 16 років змагаються за найкраще виготовлення  новорічної прикраси. При оцінюванні робіт враховуються  актуальність та повнота розкриття теми, творчий підхід, оригінальність та охайність роботи.

 

Гості виставки з великою зацікавленістю познайомились з картинами херсонських  дітей, в роботах яких розкривалась краса і різнобарвність нашого Таврійського краю.

 

Викладачі проводять свої персональні виставки як в Україні, так і за її межами.