Відділ Духових та ударних інструментів є одним з найкращих відділів закладів.

 

Зараз на ньому працюють чотири викладача: Іванов Р.І., Жмак Д.А., Сироватіна О.В., Березка В.Г.

 

Завідуючий відділом - Жмак Дімітрій Анатолійович.

 

Учні опановують гру на трубі, альті, тромбоні, тенорі, саксофоні, кларнеті та флейті. А для маленьких  запропоновано навчання на  блок-флейті.

 

На відділі створені і працюють дитячі колективи. Учасники  духового оркестру під керівництвом Березки В.Г. виступають на різних святкових заходах міста та школи. Відомий в Херсоні та за його межами єдиний в місті  дитячий Джаз - Бенд  під керівництвом  Дімітрія Жмака  дарує своє мистецтво херсонцям та бере участь в  конкурсах та фестивалях.

 

Крім крупних колективів, працюють  ансамблі малих форм: дуети, тріо, квінтети та ін. Так в квартеіт блок-флейтистів  під керівництвом Тетяни  Доцеко грають наймолодші учні відділу. Ансамбль саксофоністів  під керівництвом Дімітрія Жмака неодноразово виступав на різних конкурсах та концертах.

 

Поважаючи творчу індивідуальність кожного учня, педагоги допомагають йому стати справжнім артистом!

 

За останні 3 роки учні відділу перемагали та брали участь у  Всеукраїнських конкурсах  «Різдвяний зорепад» (м.Київ), «Весняна рапсодія» (м.Київ), «Полтавська битва» (м.Полтава), «Таланти багатодітної родини» (м. Херсон); в обласних конкурсах «Херсонський Первоцвіт», «Первоцвіт - дебют».

 

Відділом у співпраці з управлінням культури Херсонської міської ради започатковано і успішно проводиться з 2009 року Відкритий міський конкурс юних виконавців на духових та ударних інструментах  «Срібні промені».